And your journey through the world of law will no longer become a mystery tour

Mgr. Jana Grohmannová

Attorney at law, a fan of parachuting and a karate champion

MORE ABOUT ME

Services

Only the one who has everything in order will get a peaceful and good sleep.
That´s why I will help you in legal matters concerning your company management.
I will advise you during our consultation, handle the transfer of the real property for you and will save your worries in the countless situations which requires legal advice.

Being my client also means being my long-term partner. It is a close relationship I care for.
You put your hope in me and disclose sensitive and important information to me. I appreciate your trust.
You know what? Let´s meet and discuss your problem!

About me

I am an experienced attorney at law with long-term practice. I specialize in the commercial law and the law of contracts as well as the corporate law.

I have a wealth of experience in negotiating with the administrative authorities, in legal proceedings and making the commercial contracts. I obtained my patience, concentration and goal orientation also thanks to my interest in karate and skydiving. When you jump in tandem, you rely on your partner. You can rely on my help and support in legal issues.

MY LINKEDIN PROFILE
aboutme

Reference

Rád bych touto cestou doporučil právní služby paní magistry Grohmannové. Vedle kompletní právní asistence při založení naší agentury včetně její následné akreditace ze strany MŠMT s ní intenzivně spolupracujeme i v rámci řady našich dalších aktivit, zejména při přípravě komplikovanějších obchodních smluv apod. Velmi v této souvislosti oceňujeme její odbornou fundovanost a zejména její velmi nadstandardní lidský i pracovní přístup ke klientům.

Zdeněk Andrlík

jednatel vzdělávací a umělecké agentury niaArt s.r.o.

Paní Grohmannová je skvělá právnička – vstřícná, spolehlivá a dovede se vcítit do problémů druhého člověka. Doporučuji!

Mgr. Kristína Bosáková

Naše společnost dlouhodobě využívá právní služby paní magistry Grohmannové. S kvalitou její práce jsem velmi spokojen ve všech oblastech – ať již se jedná o právní zastupování v soudních sporech, zastupování při jednání s úřady, vymáhání dlužných pohledávek či sepisování nejrůznějších smluv. Změnu naší společenské smlouvy v souladu s novou zákonnou úpravou vyřídila paní magistra kompletně, včetně zápisu do OR, vše bez nejmenších komplikací. Paní magistra je velmi pečlivá, svědomitá, profesionální, zadané úkoly řeší bez prodlevy. Oceňuji i její osobní přístup a její služby mohu jen vřele doporučit.

Daniel Urban

jednatel společnosti WISTRA CZ s.r.o.

Řešili jsme s paní Grohmannovou právo nemovitostí a spory o užívání pozemků. Výborná příprava, rychlá komunikace a podání srozumitelné laikům byly zárukou řešení situace. Mohu jenom vřele doporučit.

Jakub Brada, DiS.

Jana Grohmannová nám pomohla se změnou společenské smlouvy pro novou právní úpravu. Velká spokojenost, můžu pouze doporučit. Osobní přístup ke klientovi, vysoce kvalitní služby, maximální úsilí.

Ing. Milan Brejcha

Paní magistra Grohmannová mi zakládala společnost s ručením omezeným. Její přístup se mi velice líbil, jelikož byl naprosto profesionální a přitom přátelský. Vždy mi ochotně poradila, vše řádně vysvětlila, výborně komunikovala. Její jednání je velmi zodpovědné. Spolupráce byla perfektní. Ráda bych jí touto cestou doporučila a poděkovala.

Petra Krumová

jednatelka společnosti U Zelené větévky s.r.o.

Na spolupráci s paní advokátkou Janou Grohmannovou oceňuji především velice vstřícný a flexibilní osobní přístup při řešení obchodních i soukromých právních záležitostí, možnost komunikovat telefonicky či e-mailem i v pozdějších večerních hodinách. Pro její spolehlivost, preciznost vypracovaných dokumentů a vysokou odbornou úroveň mohu její služby všem vřele doporučit.

Ing. Pavlína Orlová

daňový poradce

Spolupráci s paní Grohmannovou mohu vřele doporučit. Pomohla mi se smlouvami ohledně koupě domu. Zejména připomínkováním rezervační smlouvy, která byla vyhotovena RK a v první podobě neakceptovatelná. Dále mi paní advokátka zkontrolovala kupní smlouvu, abych nepodepsal něco pro mě nevýhodného. Jednání paní Grohmannovou je naprosto profesionální a zároveň lidské. Je také znát, že se orientuje v nemovitostním právu a upozornila mě na úskalí, která by mě samotného nenapadla řešit.

Jindřich Pech

Paní Grohmannová mi byla velkou oporou v průběhu podnikání. Všechny dokumenty zpracovala rychle a hlavně precizně. Když jsme potřebovali s.r.o. později zlikvidovat, poskytla nám kompletní servis, celou likvidaci zajistila od začátku až do zdárného konce. Vždy nás pečlivě informovala o aktuálním dění i chystaném dalším postupu. Moc jí děkuji za její přístup a vřele doporučuji její služby.

Ing. Petra Janoušková

Paní advokátka je mimořádně pracovitá, svědomitá a loajální. Spolupracovala jsem s ní v letech 2012 až 2014 na několika právních případech týkajících se vymáhání pohledávek, převodu nemovitostí a několika složitých jednání se správními orgány. Ke všem případům přistoupila velice zodpovědně, předem mě věcně informovala o předpokládaném postupu a případných nástrahách. Se spoluprací jsem byla velice spokojena.

Ing. Pavla Havelcová

S paní magistrou Grohmannovou jsem byl velmi spokojen. Pomohla mi ke zdárnému vyřešení mého problému. Veškerá jednání byla vždy profesionální a oceňuji její přátelský způsob spolupráce. Mohu doporučit.

Martin Hladílek

Kontakt na magistru Grohmannovou jsem obdržela s doporučením, že je výborná. Neváhala jsem a obrátila jsem se na ni s problémem ohledně ukončení mandátní smlouvy s jednou firmou, s kterou jsem spolupracovala. Vypadalo to, že se nepodaří se bez následků vyvázat, ale paní Grohmannová mi pomohla, za což jsem ráda a cokoliv dalšího potřebuji, tak s ní řeším. Obdržela jsem od ní spousty užitečných rad, sepsala mi smlouvy, které jsem potřebovala k práci. Vždy pracuje rychle, efektivně a za dobrou cenu. Její služby využívám nadále. Vyhovuje mi, že se dají s ní řešit věci elektronicky. Vřele doporučuji. Jsem maximálně spokojená.

Arjana Benešová

Využil jsem služby paní magistry při rušení organizační složky zahraničního podniku. O nic jsem se nemusel starat, byl jsem informován o všech krocích a odstíněn od všech právních a byrokratických úkonů.

Honza Král

Využili jsme služeb paní Jany Grohmannové při založení nové s.r.o. Vše proběhlo přesně dle dohody a ve velmi rychlém čase. Byli jsme s poskytnutými službami velmi spokojeni.

Jan Laštovka

jednatel firmy Instrategy Consulting, s.r.o.

Paní Mgr. Grohmannovou mohu jen doporučit. Jejích služeb jsem využila již několikrát a to jak v otázkách trestního řízení, právního poradenství pro naše klienty, ale i při sestavení právních dokumentů. Velmi si cením její preciznosti, kvalitních služeb a rychlého jednání.

PhDr. Lucie Bělohlávková

Psychoterapeutické centrum Řipská

Paní magistra Grohmannová připravovala likvidaci našeho neziskového sdružení, vždy byla perfektně připravená. Výborná byla telefonická a elektronická komunikace, která velmi urychlovala a usnadňovala celý proces. Vřele jí všem doporučuji, spolupráce s ní byla vstřícná a bezchybná. Velice jí děkuji.

Bc. Martina Bláhová

likvidátorka SPAJČK z.s.

Price List

Package
What is included?
Price/hour
How much do you pay on average?
Legal analysis of your business

Legal audit, review of fundamental documents of your company

CZK 9,000
Real properties

Purchase, sale or donation of a real property or the co-operative share. Ensuring of the easement. Preparation of the application for the permission to enter a record into the Land Register. Providing of the attorney´s custody

CZK 1,800/hour

Sale/Purchase of a real property CZK 5,600–9,000

Contract of donation: CZK 3,600-5,600

Lease Contract: CZK 2,200–3,600

One-off consultation

First 10 minutes: CZK 400 You will be then charged every 10 minutes started as per the hourly rate.

CZK 1,800/hour

CZK 400–900

Company Lawyer

a) Legal services in managing the company or doing business (outsourcing of legal services), review and preparation of contracts.

b) Corporate law – establishing the companies, alteration of a company director, transfer of the stake in the company.

CZK 1,800/hour
10 hours: CZK 15,000
20 hours: CZK 27,000
Contracts

Contract for work done, sales contract, framework execution agreement, business terms and conditions, lease contract, sublease contract.

CZK 1,800/hour

Business terms and conditions
CZK 7,500–10,000
Contract: CZK 3,600-5,900

Contact me and I will prepare an individual quotation for you.