Zastupování u soudu

Civilní řízení, správní řízení, a trestní řízení – všemi těmito sférami práva se zabývám a jsem tu pro Vás. V trestním řízení mohu působit jako obhájce obviněného nebo zmocněnec poškozeného, trestní řízení rozvedu v jiném článku.

Když se ocitnete v soudním řízení, může to být emocionálně náročné a komplikované období. Je naprosto zřejmé, že budete potřebovat silného právního zástupce, který vás provede touto náročnou cestou.

Civilní řízení – Pravidla našich soudů nejsou pro laiky vždy jednoduchá a mohou skrývat mnoho pastí. Jako advokátka chodím pravidelně k soudu a procesní právo pravidelně v praxi aplikuji. I když nemusíte být v civilním řízení zákonem povinně zastoupeni, spoléhat se na dovednosti zkušeného právníka může zamezit chybám, které by vás mohly stát cenné čas a prostředky.

Ráda Vás v něm plně zastoupím a budu hájit Vaše práva.

Mým cílem je stát se vaším důvěryhodným právním zástupcem během soudního řízení. Jsem tu, abych vás reprezentovala a zajistila, že budete mít rovnocennou pozici vzhledem k ostatním stranám. S mou pomocí se vyhnete zbytečným chybám a zvýšíte své šance na úspěch.

Posoudím, jaké šance v případném soudním sporu máte, připravím žalobu či vyjádření k žalobě.

Na základě mého odborného hodnocení vám poskytnu jasné a realistické informace o šancích a rizicích vašeho případu. Budu připravena vypracovat žalobu nebo vyjádření k žalobě tak, abychom maximalizovali vaše šance na úspěch.

U soudního řízení a exekučního řízení budu vymáhat Vaše pohledávky.

Není nic horšího než mít nárok na určité prostředky nebo práva a nedokázat je uplatnit. Jsem tu proto, abych vymáhala vaše pohledávky a zajistila, že budou respektovány a realizovány.

Mým posláním je zajistit, že budete mít komplexní právní zastoupení a ochranu vašich práv v soudním řízení. Pokud potřebujete zkušeného zástupce, na kterého se můžete spolehnout, neváhejte mě kontaktovat. Jsem připravena být vaším právním partnerem.

Potřebujete s něčím poradit nebo něco probrat? Neváhejte mě kontaktovat.

sidebar

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka, fanynka parašutismu a mistryně v karate

Jsem ostřílená advokátka s dlouholetou praxí. Zaměřuji se zejména na obchodní a smluvní právo a v této souvislosti také na právo korporátní.

Více o mně

Vyfiltrujte si, co vás zajímá